21Shares Bitcoin ETP rusza na głównych niemieckich alejach handlowych

The Switzerland-based leading cryptocurrency exchange-traded products (ETPs) issuer, 21Shares, is launched its ’21Shares Bitcoin ETP‘ on a major German assets trading avenue, Xetra. Rozwój ten jeszcze bardziej wzmacnia jego obecność w Niemczech i w całej Europie, a jednocześnie nadal dąży do przyjęcia kryptografii instytucjonalnej.

21Shares Bitcoin ETP otwiera się na więcej produktów kryptograficznych
Zgodnie z dzisiejszym ogłoszeniem, notowanie 21Shares Bitcoin System ETP na niemieckiej alei handlowej otwiera więcej produktów kryptograficznych, które są przyjazne dla inwestorów europejskich i światowych. Chociaż nie jest to pierwsze notowanie 21Shares Bitcoin ETP na dużym rynku niemieckim.

Produkt ten jest dostępny od stycznia 2020 roku na Börse Stuttgart. Według doniesień, 21Shares Bitcoin ETP ma ponad 1,5 roku doświadczenia. Poza Niemcami produkt ten był pierwszym kryptonimem ETP notowanym na szwajcarskiej giełdzie regulowanej i największej. Doprowadziło to do bardziej instytucjonalnego przyjęcia produktu przez branżę Bitcoin.

RelatedPosts
Binansowa karta płatnicza ustawiona do uruchomienia jako giełda kupuje większy udział w Swipe
Balancer hack: 0,36% miało wpływ na dostawcę płynności, który wkrótce otrzyma rekompensatę
Największy upgrade Binance w ciągu dwóch lat, mówi Changpeng Zhao.
Podobno Bithumb crypto exchange planuje przeprowadzenie IPO.

Większa akceptacja instytucjonalna?

Waluty kryptograficzne są teraz bardziej dostępne, powiedział dyrektor zarządzający 21Shares, Laurent Kssis, dodając to:

Notowania na Xetra nie tylko wzmacniają naszą obecną pozycję w Niemczech, ale również otwierają produkty kryptograficzne klasy instytucjonalnej na szersze rynki europejskie i międzynarodowe. Z niecierpliwością czekamy na wprowadzenie kolejnych nowych klas aktywów dla bardziej wymagających inwestorów.

Zgodnie z raportem, emitent krypto walutowy ETP zamierza wprowadzić na rynek więcej produktów kryptograficznych ETP w późniejszym terminie. Z niecierpliwością czekamy na wprowadzenie na giełdę HODL, będącego jego sygnatariuszem cyfrowego koszyka walutowego ETP, po uzyskaniu regulacyjnego rozliczenia. W międzyczasie spółka 21Shares spełniła swoją obietnicę łatwego dokonywania inwestycji w produkty kryptograficzne, szczególnie jednak dla Europejczyków.

Jak poinformował niedawno Cryptopolitan, emitent kryptoalety ujawnił swój plan umożliwienia większej liczbie Europejczyków dostępu do swoich produktów kryptoalutowych. W dniu 30 czerwca 21Shares poinformował, że pozwoli inwestorom w Wielkiej Brytanii na handel produktami krypto walutowymi z popularną europejską walutą (GBP).